Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.601,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26611 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 512 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P14 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.167,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 27167.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 64 GB 512 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520P14 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.733,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 27743.48 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 64 Gb 512 Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520p14 + Weblegelsin Canta 27.733,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 27733.48 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 64 GB 512 GB SSD W11PRO 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520P14+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.299,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28299.47 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 512 GB SSD WIN 11 Pro 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520P14 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.299,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28299.47