Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
16.731,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 16741 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 8 Gb 256 Gb Ssd Ubuntu 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520u01 + Weblegelsin Canta 17.087,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 17087.51 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 8 GB 256 GB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U01 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
17.087,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 17087.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 8 GB 256 GB SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U01 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
17.443,50 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 17453.5 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 8 GB 256 GB SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U01+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
17.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 17799.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 8 GB 256 GB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U01 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
17.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 17809.49