Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
20.491,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 20491.53 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 16 GB 1 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U07 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
20.491,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 20501 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 16 Gb 1 Tb Ssd Ubuntu 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520u07 + Weblegelsin Canta 20.927,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20927.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 16 GB 1 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U07 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.363,50 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 21373.5 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 16 GB 1 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U07+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 21799.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 1 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U07 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 21809.49