Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
22.465,00 TL + Kargo Siteye Git ❯36 sn önceki fiyat
1 22475 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 16 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U08 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.899,49 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 23909.49 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 16 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U08+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
23.899,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 23899.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U08 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.899,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 23899.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U08 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.899,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 23899.49