Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
19.457,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 19457.53 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 512 GB SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U10 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
19.457,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 19467 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5 1135G7 32 Gb 512 Gb Ssd Ubuntu 15.6" Fhd 120Hz Tasinabilir Bilgisayar N2063pvnb3520u10 + Weblegelsin Canta 19.768,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 19768.02 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 512 GB SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U10 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.285,50 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 20295.5 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 512 GB SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U10+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
20.699,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20699.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 512 GB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U10 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.699,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20699.49