Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SANALDESTEK | 1 yorum
18.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 18409 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 1 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U11 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
21.995,00 TL + Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
2 22005 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 1 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U11 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.463,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 22463.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 1 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U11 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.931,50 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 22941.5 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 1 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U11+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
23.399,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 23399.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 1 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U11 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.399,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
6 23409.49