Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
23.969,00 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 23979 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 2 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U12 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.479,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 24479.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 32 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U12 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.989,50 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 24999.5 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 32 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U12+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
25.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 25499.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 32 GB 2 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U12 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 25509.49