Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
26.883,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26883.53 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 64 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U16 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
26.883,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 26893 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1135G7 64 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ Taşınabilir Bilgisayar N2063PVNB3520U16 + Weblegelsin ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.027,50 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 28037.5 Dell Vostro 3520 I5 1135G7 64 GB 2 Tb SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120HZ N2063PVNB3520U16+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.599,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28599.49 Dell Vostro 3520 Intel Core i5 1135G7 64 GB 2 TB SSD Ubuntu 15.6" FHD 120HZ N2063PVNB3520U16 + ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.599,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28609.49