Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
29.233,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 29243 Dell Vostro 3520 N5305PVNB3520U08 i7-1255U 64 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
29.554,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 29554.54 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u08 + Zetta Canta 29.700,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 29700.01 Dell Vostro 3520 N5305pvnb3520u08 İ7-1255U 64Gb 512Ssd 15.6" Fullhd W11p Tasinabilir Bilgisayar 30.480,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30480.98 Dell Vostro 3520 N5305PVNB3520U08 i7-1255U 64GB 512SSD 15.6" FullHD W11P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
30.581,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 30591 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.099,49 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 31109.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16GB 2TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.099,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 31099.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16GB 2TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.099,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
8 31109.49 Dell Vostro 3520 N5305PVNB3520U08 Iris Xe Graphics Intel Core i7-1255U 64 GB RAM 512 GB SSD 15.6 inç Full HD Windows 11 Dizüstü BilgisayarSatıcı: TEKNORAKS
31.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 31189.00 Dell Vostro 3520 N5305Pvnb3520U08 I7-1255U 64Gb 512Ssd 15.6 Inç Fhd W11P Notebook Koyu GriSatıcı: Teknoraks
31.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 31849.00 Dell Vostro 3520 N5305pvnb3520u08 I7-1255u 64gb 512ssd 15.6" Fullhd W11p Taşınabilir Bilgisayar T23032H 31.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 31899.00 Dell Vostro 3520 N5305Pvnb3520U08 Intel Core i7 1255U 15.6" 64 GB RAM 512 GB SSD Full HD W11P NotebookSatıcı: Teknoraks
32.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 32449.00 Dell Vostro 3520 N5305PVNB3520U08 i7-1255U 64GB 512SSD 15.6" FullHD W11P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 32499.00