Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
25.755,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 25755.53 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U09 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
25.755,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 25765 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u09 + Zetta Canta 26.303,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26303.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.851,50 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 26861.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255u 32gb 256gb Ssd 15.6" Fhd 120hz Ubuntu N5305pvnb3520u09Satıcı: Weblegelsin
27.399,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27399.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.399,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 27399.49