Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.131,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 26141 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u10 + Zetta Canta 26.687,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 26687.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U10 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.687,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 26687.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U10 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.047,50 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 27057.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255u 32gb 512gb Ssd 15.6" Fhd 120hz Ubuntu N5305pvnb3520u10Satıcı: Weblegelsin
27.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27799.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U10 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 27809.49