Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
1 28679 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.279,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 29279.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.693,50 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 29703.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u11 + Zetta Canta 29.889,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 29889.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 30509.49