Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
30.737,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
1 30747 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.391,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 31391.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.045,50 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 32055.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u12 + Zetta Canta 32.045,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 32045.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
32.699,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 32709.49