Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
28.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28679 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u13 + Zetta Canta 29.279,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29279.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.279,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 29279.52 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64GB 256GB SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.889,50 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 29899.5 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 30509.49