Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
33.651,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 33661 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520u16 + Zetta Canta 34.188,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 34188.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64GB 2TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
33.651,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 33651.53 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120HZ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520U16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
35.799,49 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 35809.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 64GB 2TB SSD 15.6" FHD 120HZ Ubuntu N5305PVNB3520U16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.799,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 35799.49