Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
26.789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 26799 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520uwh06 + Zetta Canta 27.216,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 27216.99 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd 120HZ Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWH06 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.499,47 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 28509.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255u 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd 120hz Windows11home N5305pvnb3520uwh06Satıcı: Weblegelsin
28.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28499.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows 11 HOME Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWH06 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 28499.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows 11 HOME N5305PVNB3520UWH06 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28509.47