Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
36 dk önceki fiyat
1 28076.49 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" Fhd 120HZ Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.399,47 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 29409.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows11HOME N5305PVNB3520UWH09 WN5305PVNB3520UWH09Satıcı: Weblegelsin
29.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 29399.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows 11 HOME Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 29399.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows 11 HOME N5305PVNB3520UWH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29409.47