Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
24.847,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 24847.19 Dell Vostro 3520 N5305Pvnb3520Ubu Bt77 Intel Core i7 1255U 15.6" 32 GB RAM 256 GB SSD FHD W11Pro LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
27.643,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 27643.55 Dell Vostro 3520 I7-1255U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5305PVNB3520UBUBT77 N5305PVNB3520UBU BT77Satıcı: BT Teknoloji
27.672,94 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 27682.94 Dell Vostro 3520 i7-1255U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5305PVNB3520UBU BT77Satıcı: BT TEKNOLOJİ
28.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 28250.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6\" FHD 120HZ Windows 11 PRO Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWP09 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
29.515,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29525 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Tasinabilir Bilgisayar N5305pvnb3520uwp09 + Zetta Canta 29.986,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 29986.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" Fhd 120HZ Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWP09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.399,47 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 31409.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows 11 PRO Taşınabilir Bilgisayar N5305PVNB3520UWP09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 31399.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I7-1255U 32GB 256GB SSD 15.6" FHD 120HZ Windows 11 PRO N5305PVNB3520UWP09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
31.399,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 31409.47