Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 I7-1355u 32gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd 120hz W11pro Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
44.935,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 44935.00
Dell Vostro 3520 Intel Core I7 1255U 32GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6'' Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar N1608PVNB3520U015
Satıcı: Demiray Bilisim | 18 yorum
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 48999.00
Dell Vostro 3530 I7-1355u 32gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd 120hz W11pro Satıcı: AREL-BİLİŞİM
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 49999.00
Dell Vostro 3520 I7-1255U 32GB 1 Tb SSD 15.6" Fhd 120Hz W11PRO N1608PVNB3520UT044
Satıcı: ETDBilgisayar
51.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 51999.99
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK