Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ülgenbilgisayar | 10 yorum
15.541,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 15541.09 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520U i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Vesmark | 11 yorum
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 15999.00 Dell Nb Vostro N5315PVNB3520_U I5-1235U 16GB 512SSD O/b 15.6 UbuntuSatıcı: Derin Bilişim
16.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 16109 Dell Vostro 3520 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu N5315PVNB3520USatıcı: Derin Bilişim
16.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16109 Dell VOSTRO N5315PVNB3520-U İ5-1235U 16GB 512GB SSD O/B 15.6'' UBUNTU (2 Yıl Yerinde Servis Garanti)Satıcı: DERİN BİLİŞİM
16.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
5 16399.00 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16 GB 512 GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520USatıcı: ülgen bilgisayar | 1 yorum
16.490,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 16500 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu N5315PVNB3520USatıcı: notebookstore
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
7 16499.00 Dell Vostro 3520 I5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd Ubuntu N5315Pvnb3520U Siyah, KarbonSatıcı: NotebookStore
16.559,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 16559.02 DELL VOSTRO 3520 N5315PVNB3520_U I5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD UBUNTU NOTEBOOKSatıcı: pazarola
17.330,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
9 17330.99 Dell Vostro 3520 i5-1235U 16 GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos N5315PVNB3520U BT9Satıcı: BT Teknoloji
17.453,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 17453.85 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520U i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Fer-YakBilgisayar
17.685,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 17685.41 Dell Vostro 3520 i5-1235U 16 GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT37Satıcı: BT Teknoloji
17.982,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
12 17982.48 Dell Vostro 3520 i5-1235U 16 GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N5315PVNB3520U BT65Satıcı: BT Teknoloji
17.982,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
13 17982.48 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520-U i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu Notebook 18.122,00 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
14 18132 Dell Nb Vostro N5315pvnb3520_u I5-1235U 16Gb 512Ssd O/B 15.6 UbuntuSatıcı: bizdeherseyvar
18.585,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
15 18585.43 DELL VOSTRO 3520 N5315PVNB3520_U I5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD UBUNTU NOTEBOOKSatıcı: Smallman
18.838,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
16 18838.00 Dell Vostro N5315pvnb3520_u I5-1235U 16Gb 512Ssd O/B 15.6 UbuntuSatıcı: Üncom Bilgisayar
19.529,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
17 19529.32 Dell Vostro 3520 I5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd W11P N5315Pvnb3520U 015 Siyah, KarbonSatıcı: NotebookStore
20.863,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
18 20863.93 Vostro 3520 N5315Pvnb3520_U İ5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inc Fhd Ubuntu Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
21.394,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
19 21394.83