Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3520 N3002PVNB3520UZi705 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
37.844,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 37844.40
Dell Vostro 3520 i5-1235U 16 GB RAM 2 TB SSD 15.6 FHD Freedos N3002PVNB3520_U Zi705 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
38.201,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 38201.00
Dell Vostro 3520 i5-1235U 16 GB RAM 2 TB SSD 15.6 FHD Freedos N3002PVNB3520_U Zi705 Satıcı: Zitek Bilişim
38.413,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 38413.25
Dell Vostro 3520 I5-1235U 16 GB Ram 2 Tb SSD 15.6 Fhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar N3002PVNB3520_U ZI705 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
40.435,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 40435.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK