Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
18.072,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 18072.95 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 40Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar N5315pvnb3520u006Satıcı: Notebook Store
17.830,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 17830.03 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 40GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U006Satıcı: NotebookStore
17.830,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 17830.04 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 40GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U006Satıcı: notebookstore
18.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 18509 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos N5315PVNB3520U006Satıcı: notebookstore
18.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 18499.00 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 40GB 512GB SSD 15.6\" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U006 18.572,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18582 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 16GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U006Satıcı: Per4mance
28.748,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 28758