Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
17.483,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 17483.44 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD Freedos N5315PVNB3520U026Satıcı: notebookstore
17.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 17599.00 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16Gb 1Tb Hdd 1Tb Ssd 15.6" Fhd Freedos N5315pvnb3520u026Satıcı: Notebook Store
17.651,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17651.69 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1tb HDD 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U026Satıcı: notebookstore
18.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 18409 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6\" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U026 18.483,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 18493 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U026Satıcı: NotebookStore
19.980,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 19980.61 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 64GB 2tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U026Satıcı: Per4mance
32.160,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 32170