Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
22.348,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 22348.85 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U030Satıcı: NotebookStore
22.414,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 22414.90 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32Gb 1Tb Hdd 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5315pvnb3520u030Satıcı: Notebook Store
22.881,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 22881.87 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U030Satıcı: notebookstore
23.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 23309 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5315PVNB3520U030Satıcı: notebookstore
23.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23299.00 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U030 23.348,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
6 23358