Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
21.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 21880.00 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16Gb 1Tb Hdd 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N5315pvnb3520u032Satıcı: Notebook Store
21.850,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 21850.40 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N5315PVNB3520U032Satıcı: notebookstore
22.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 22799.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1tb HDD 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U032Satıcı: notebookstore
22.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 22809 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U032 22.880,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 22890 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N5315PVNB3520U032Satıcı: NotebookStore
24.733,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
6 24733.28