Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.312,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 18312.54 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT105 i5-1235U 8 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
18.679,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 18679.08 Dell Vostro 3520 i5-1235U 8 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N5315PVNB3520U BT105Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.878,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 19878.86 Dell Vostro 3520 I5-1235U 8 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N5315PVNB3520U BT105Satıcı: BT Teknoloji
20.160,39 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 20170.39