Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.262,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 18262.27 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT33 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.054,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 19054.02 Dell Vostro 3520 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT33Satıcı: BT Teknoloji
19.405,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 19405.69 Dell Vostro 3520 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT33Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.752,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 19752.52 Dell Vostro 3520 I5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT33Satıcı: BT Teknoloji
20.032,27 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 20042.27