Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.988,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 17988.58 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT125Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.676,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 18676.23 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT89 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.463,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 19463.80 Dell Vostro 3520 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N5315PVNB3520U BT89Satıcı: BT Teknoloji
19.812,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 19812.32 Dell Vostro 3520 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N5315PVNB3520U BT89Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.166,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 20166.48 Dell Vostro 3520 I5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N5315PVNB3520U BT89Satıcı: BT Teknoloji
20.452,09 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 20462.09