Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
23.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 23099.00 Dell Vostro 3520 N5320PVNB3520U03 i5-1235U 16GB 512SSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
22.888,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 22888.06 Dell Vostro 3520 N5320pvnb3520u03 İ5-1235U 16Gb 512Ssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
23.377,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 23377.94 Dell Vostro 3520 N5320PVNB3520U03 i5-1235U 16GB 512SSD MX550 15,6'' FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
24.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 24149.00 Dell Vostro 3520 N5320PVNB3520U03 i5-1235U 16GB 512SSD MX550 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
24.233,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 24243 Dell Vostro 3520 N5320Pvnb3520U03 Intel Core i5 1235U 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD Mx550 Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: Teknoraks
24.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 24349.00 Dell Vostro 3520 N5320pvnb3520u03 i5-1235u 16gb 512ssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisSatıcı: Teknoraks
24.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 24449.00 Dell Vostro 3520 N5320PVNB3520U03 I5-1235U 16GB 512SSD MX550 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
24.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
8 24709