Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu + Çanta N1601PVNB3530U 048 Satıcı: notebookstore
44.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 44490.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu + Gaming Kulaklık N1601PVNB3530U 049 Satıcı: notebookstore
44.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 44890.00
Dell Vostro i7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 002 Satıcı: NotebookStore
47.190,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 47190.01
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Laptop + Çanta N1601PVNB3530U 048 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
48.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 48090.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu Laptop + Çanta N1601PVNB3530U 048 Satıcı: NotebookStore
48.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 48090.00
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Ubuntu Laptop + Gaming Kulaklık N1601PVNB3530U 049 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
48.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 48490.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK