Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Vostro 3530 N1601PVNB353034 Laptop Fiyatları

Dell Vostro 3530 N1601pvnb3530u08 İ7-1355U 8Gb 512Ssd 15.6" Fullhd W11p Taşınabilir Bilgisayar-Cnt009

Satıcı: Teknoraks

32.204,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 32204.70
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U08 i7-1355U 8GB 512SSD 15.6 FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT009

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 32509
Dell Vostro I7-1355U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 010 - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Sner Teknoloji

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 33249.05
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U08 I7-1355U 8gb 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT009

Satıcı: Sner Teknoloji

33.272,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 33272.77
Vostro 3530 N1601pvnb3530u08 I7-1355U 8Gb 512Ssd 15.6" Fullhd W11p Taşınabilir Bılgısayar-Cnt009

Satıcı: Ensarbilişim

33.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 33424.10
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U08 i7-1355U 8GB 512SSD 15.6" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT00

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

33.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 33599.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U08 i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

33.651,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 33651.06
Dell Vostro i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 010

Satıcı: notebookstore

34.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 34490.00
Dell Vostro i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 010

Satıcı: Sner Teknoloji

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 35009
Dell Vostro i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 010

Satıcı: Sner Teknoloji

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 34999.00
Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530U010 i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

35.052,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 35052.60
Dell Vostro i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 010

Satıcı: notebookstore

37.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 37290.00
Dell Vostro i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 010

Satıcı: NotebookStore

37.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 37290.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç W11P N1605Pvnb3530U 010 Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NotebookStore

37.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 37290.00

Dell Vostro 3530 N1601PVNB353034 Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Vostro 3530 N1601PVNB353034 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Vostro 3530 N1601PVNB353034 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery USB 3.2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Vostro 3530 N1601PVNB353034 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.