Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U 002 Laptop Fiyatları

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U041 i7-1355U 12 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

42.290,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 42290.60
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U04 i7-1355U 32 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: gokkusagibilgisayar

42.820,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 42820.23
Dell Vostro 3530 I7-1355u 32gb 512gb Ssd 15.6" Fhd 120hz Ubuntu Laptop N1601pvnb3530u 002

Satıcı: notebookstore

43.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 43590.00
Dell Vostro 3530 N1601pvnb3530u04 İ7-1355U 32Gb 512Ssd 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt005

Satıcı: Teknoraks

44.629,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 44629.70
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U04 i7-1355U 32GB 512SSD 15.6 FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT005

Satıcı: TM-MARKET

44.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 44740
Vostro 3530 N1601pvnb3530u04 I7-1355U 32Gb 512Ssd 15.6" Fullhd Freefreedso Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir Bılgısayar-Cnt005

Satıcı: Ensarbilişim

45.839,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 45839.10
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32 GB RAM 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics FDos N1601PVNB3530U Zi703

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

46.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 46903.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu Laptop N1601PVNB3530U 002

Satıcı: notebookstore

46.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 46990.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32 GB RAM 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics FDos N1601PVNB3530U Zi703

Satıcı: Zitek Bilişim

47.166,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 47166.55
Dell Vostro 3530 I7-1355u 32gb 512gb Ssd 15.6" Fhd 120hz Ubuntu Laptop N1601pvnb3530u 002

Satıcı: notebookstore

47.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 47190.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 002

Satıcı: NotebookStore

47.190,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 47190.01
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U04 I7-1355U 32GB 512SSD 15.6" Fullhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT005

Satıcı: teknoraks

47.594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 47594.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U04 I7-1355U 32GB 512SSD 15.6" Fullhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT005

Satıcı: Sner Teknoloji

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 47999.00

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U 002 Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U 002 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U 002 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

• Ürün Kodları N1601PVNB3530U O5 N1601PVNB3530U Zi703 N1601PVNB3530U04 N1601PVNB3530UBT10 N1601PVNB3530UHMF3
• Ürün Tipi Laptop
• Ürün Amacı Genel Kullanım
• Ürün Ailesi Dell Vostro
• Ürün Serisi 3530
• İşletim Sistemi FreeDOS

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery USB 3.2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U 002 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.