Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 006 Satıcı: notebookstore
51.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 51890.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U006 i7-1355U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
52.818,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 52818.60
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 006
Satıcı: notebookstore
56.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 56190.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 32Gb 2Tb Ssd 15.6 Inç Freedos N1601Pvnb3530U 006 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
56.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 56190.00
Dell Vostro i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 006 Satıcı: NotebookStore
56.190,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 56190.01
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 006 Satıcı: NotebookStore
56.190,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 56190.01
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u 006
Satıcı: Ensarbilişim
56.344,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 56344.10
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 006
Satıcı: Sner Teknoloji
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 58999.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 006 Satıcı: Sner Teknoloji
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
9 58999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK