Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell 3530 N1601PVNB3530UA40 i7-1355U 64 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
64.873,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 64873.49
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 007 Satıcı: notebookstore
65.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 65690.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U007 i7-1355U 64 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
66.824,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 66824.60
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 2TB SSD 15.6 FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 007 Satıcı: Notebookstore
71.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 71100
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 64GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 007
Satıcı: notebookstore
71.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 71090.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 64Gb 2Tb Ssd 15.6 Inç Freedos N1601Pvnb3530U 007 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
71.090,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 71090.01
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 64GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 007 Satıcı: NotebookStore
71.331,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 71331.58
Dell Vostro i7-1355U 64GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 007 Satıcı: NotebookStore
71.331,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 71331.58
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 007 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
72.680,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
9 72680.00
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 64GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 007
Satıcı: Sner Teknoloji
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
10 74999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK