Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 009 Satıcı: notebookstore
79.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 79090.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U009 i7-1355U 64 GB 4 TB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
80.454,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 80454.60
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6 FHD 120Hz Freedos Laptop N1601PVNB3530U 009 Satıcı: Notebookstore
85.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 85600
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 64GB 4tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 009
Satıcı: notebookstore
85.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 85590.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 64Gb 4Tb Ssd 15.6 Inç Freedos N1601Pvnb3530U 009 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
85.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 85590.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 009 Satıcı: NotebookStore
86.594,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 86594.74
Dell Vostro i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 009 Satıcı: NotebookStore
86.594,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 86594.74
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK