Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u 013
Satıcı: Ensarbilişim
42.974,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 42974.10
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6 FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 013 Satıcı: Sner Teknoloji
43.416,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
2 43426.23
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U013 i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
44.076,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 44076.60
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 013 Satıcı: notebookstore
46.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 46890.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 013 Satıcı: NotebookStore
46.890,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 46890.01
Dell Vostro i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 013 Satıcı: NotebookStore
46.890,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 46890.01
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 013 Satıcı: AREL-BİLİŞİM
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 46999.00
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u 013
Satıcı: TEKDESA
51.569,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
8 51569.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK