Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 018 Satıcı: notebookstore
68.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 68190.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U018 i7-1355U 32 GB 4 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
69.362,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 69362.60
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 4TB SSD 15.6 FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 018 Satıcı: Notebookstore
73.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 73800
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 4tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 018
Satıcı: notebookstore
73.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 73790.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 32Gb 4Tb Ssd 15.6 Inç W11P N1601Pvnb3530U 018 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
73.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 73790.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 018 Satıcı: NotebookStore
74.173,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 74173.68
Dell Vostro i7-1355U 32GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 018 Satıcı: NotebookStore
74.173,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 74173.68
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK