Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 019 Satıcı: notebookstore
81.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 81990.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U019 i7-1355U 64 GB 4 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
83.368,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 83368.60
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6 FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 019 Satıcı: Notebookstore
88.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 88700
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 64GB 4tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 019
Satıcı: notebookstore
88.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 88690.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 019 Satıcı: notebookstore
88.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 88690.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 64Gb 4Tb Ssd 15.6 Inç W11P N1601Pvnb3530U 019 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
88.690,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 88690.01
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 019 Satıcı: NotebookStore
89.857,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 89857.90
Dell Vostro i7-1355U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 019 Satıcı: NotebookStore
89.857,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
8 89857.90
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK