Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N1601pvnb3530u_16 İ7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Ubuntu
Satıcı: BilgePazar
35.561,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 35561.30
Dell Vostro N1601PVNB3530U-16 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
37.193,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 37193.92
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N1601PVNB3530U-16 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
37.587,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 37587.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu + Çanta N1601PVNB3530U 046 Satıcı: notebookstore
37.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 37590.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N1601PVNB3530U-16 Satıcı: Zitek Bilişim
37.793,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 37793.85
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U_16 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu Satıcı: Bilgepazar
37.892,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 37892.86
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U_16 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Ubuntu - 512 GB - 16 GB
Satıcı: bilgepazar
38.858,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 38858.80
Dell Vostro Intel Core I7 1355U 16GB 512GB SSD Ubuntu 15.6 Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U-16
Satıcı: Zitek Bilişim
39.783,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
8 39783.00
Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530U i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknostok | 1 yorum
40.702,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
9 40702.30
Dell Vostro 3530 I7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd 120Hz Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u-16
Satıcı: Elimar
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
10 40999.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu + Gaming Kulaklık N1601PVNB3530U 047 Satıcı: notebookstore
41.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
11 41090.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK