Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U BT64 Laptop Fiyatları

VOSTRO 3530 Intel Core i7-1355U 16 GB RAM DDR4 512 GB SSD 15.6" 120 HRZ FULLHD W11PRO TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR + OKATECH ÇANTA N1601PVNB3530UOKATECH4

Satıcı: Rainpro Teknoloji

36.180,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 36180.03
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 011

Satıcı: E-MARKT

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 36999.00
Dell Vostro 3530 N1601pvnb3530u09 İ7-1355U 16Gb 512Ssd 15.6" Fullhd W11p Taşınabilir Bilgisayar-Cnt010

Satıcı: Teknoraks

37.194,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 37194.30
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u 011

Satıcı: Ensarbilişim

37.244,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 37244.10
Dell Vostro 15 3530 Intel Core I7 1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U W11 O3

Satıcı: SANALDESTEK | 2 yorum

37.340,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 37340.55
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U09 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT010

Satıcı: E-Orjinal | 6 yorum

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 37499.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 011

Satıcı: Sner Teknoloji

37.829,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 37839.03
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 011

Satıcı: notebookstore

37.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 37890.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U011 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

38.530,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 38530.60
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U09 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ETDBilgisayar

38.539,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 38539.06
Vostro 3530 N1601PVNB3530U09 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fullhd W11P Taşınabilir BILGISAYAR-CNT010

Satıcı: Sner Teknoloji

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 38999.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 011

Satıcı: Zitek Bilişim

40.295,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 40295.20
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 011

Satıcı: notebookstore

40.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 40990.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç W11P N1601Pvnb3530U 011 Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NotebookStore

40.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 40990.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics Win11P N1601PVNB3530U Zi709

Satıcı: Zitek Bilişim

42.416,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 42426

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U BT64 Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U BT64 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U BT64 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery USB 3.2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U BT64 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.