Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 014 Satıcı: MEZ TEKNOLOJİ
48.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 48499.00
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u 014
Satıcı: Ensarbilişim
50.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 50614.10
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U014 i7-1355U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
52.818,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 52818.60
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 014
Satıcı: Sner Teknoloji
52.843,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 52843.53
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 014 Satıcı: Sner Teknoloji
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 52999.00
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 014
Satıcı: notebookstore
56.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 56190.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 014 Satıcı: NotebookStore
56.190,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 56190.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK