Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 016 Satıcı: notebookstore
54.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 54790.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U016 i7-1355U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
55.732,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 55732.60
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601pvnb3530u 016
Satıcı: Ensarbilişim
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 57299.10
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 2tb SSD 15.6 Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 016 Satıcı: Notebookstore
59.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 59300
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 016
Satıcı: notebookstore
59.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 59290.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 016 Satıcı: notebookstore
59.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 59290.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 32Gb 2Tb Ssd 15.6 Inç W11P N1601Pvnb3530U 016 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
59.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 59290.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 016 Satıcı: NotebookStore
59.290,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
8 59290.01
Dell Vostro i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 016 Satıcı: NotebookStore
59.290,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
9 59290.01
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530U 016
Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
10 59999.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD 120Hz Windows 11 Pro Laptop N1601PVNB3530U 016 Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
11 59999.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530UK24 i7-1355U 32 GB 2 TB 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
64.032,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
12 64032.72
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK