Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U001 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
35.616,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 35616.60
Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530U001 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
35.616,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 35616.60
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu Laptop, Notebook N1601PVNB3530 001 Satıcı: notebookstore
37.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 37890.00
Dell Vostro i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 001 Satıcı: NotebookStore
37.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 37890.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK