Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N1601pvnb3530u01 İ7-1355U 8Gb 1Tbssd 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt002
Satıcı: Teknoraks
35.807,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 35807.20
Vostro 3530 N1601pvnb3530u01 I7-1355U 8Gb 1Tbssd 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bılgısayar-Cnt002
Satıcı: Ensarbilişim
37.244,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 37244.10
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U01 i7-1355U 8 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
37.300,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 37300.14
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U01 I7-1355U 8gb 1tbssd 15.6" Fullhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT002 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 38999.00
Vostro 3530 N1601PVNB3530U01 I7-1355U 8gb 1tbssd 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT002 Satıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 38999.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U01 I7-1355U 8gb 1tbssd 15.6" Fullhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT002 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: teknoraks | 3 yorum
39.703,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 39703.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK