Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell 3530 Intel Core I7 1355U 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530UA18
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
42.679,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 42679.03
Dell Vostro 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6" 120Hz Fdos + VIT Metal Ssd Kutusu N1601PVNB3530U 050 Satıcı: notebookstore
43.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 43090.00
Dell 3530 Intel Core I7 1355U 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir Bilgisayar N1601PVNB3530UA18 Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 43999.00
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd 120Hz Fdos Laptop + Vıt Metal SSD Kutusu N1601PVNB3530U 050 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
46.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 46690.00
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD 120Hz Fdos Laptop + VIT Metal Ssd Kutusu N1601PVNB3530U 050 Satıcı: NotebookStore
46.690,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 46690.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK