Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U06 i7-1355U 64 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
60.283,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 60283.14
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530UZİ706 i7-1355U 64 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
61.784,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 61784.32
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB RAM 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics FDos N1601PVNB3530U Zi706 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
62.432,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 62432.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U06 I7-1355U 64GB 512SSD 15.6" Fullhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT007
Satıcı: teknoraks
62.443,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 62443.00
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB RAM 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics FDos N1601PVNB3530U Zi706 Satıcı: Zitek Bilişim
62.788,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
5 62788.35
Dell Vostro 3530 i7-1355U 64 GB RAM 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics FDos N1601PVNB3530U Zi706 Satıcı: Zitek Bilişim
66.093,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
6 66103
Dell Vostro 3530 I7-1355U 64 GB Ram 512 GB SSD 15.6" 120HZ Xe Graphics Fdos N1601PVNB3530U ZI706
Satıcı: Zitek Bilişim
66.093,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 66093.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK