Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3530 N1601pvnb3530u11 İ7-1355U 64Gb 512Ssd 15.6" Fullhd W11p Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
56.657,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 56657.40
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U11 i7-1355U 64 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
60.058,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 60058.48
Vostro 3530 N1601pvnb3530u11 I7-1355U 64Gb 512Ssd 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir Bılgısayar-Cnt012
Satıcı: Ensarbilişim
60.164,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 60164.10
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U11 I7-1355U 64GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT012
Satıcı: teknoraks
62.670,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 62670.00
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530U11 I7-1355U 64GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT012
Satıcı: Sner Teknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 62999.00
Vostro 3530 N1601PVNB3530U11 I7-1355U 64GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISA Satıcı: Sner Teknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 62999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK