Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Dell Vostro 3530 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1605PVNB3530W - Siyah
Satıcı: E-Orjinal | 3 yorum
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 37999.00
Vostro 3530 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1605PVNB3530W Satıcı: notebookstore
37.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 37890.00
Vostro 3530 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1605PVNB3530W Satıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 38999.00
Dell Vostro 3530 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd 120Hz Windows 11 Pro N1605PVNB3530W - Siyah
Satıcı: Arel Bilişim | 3 yorum
39.958,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 39958.92
Dell Vostro i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3530U 011 Satıcı: NotebookStore
40.990,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 40990.01
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 120Hz W11P Laptop + Çanta N1601PVNB3530U 052 Satıcı: NotebookStore
43.790,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 43790.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK