Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 8Gb Ram Ddr4 512 Gb Ssd 15.6" 120 Hrz Fullhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar + Okatech Çanta N1601pvnb3530uokatech1
Satıcı: Ensarbilişim
33.424,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 33424.10
VOSTRO 3530 Intel Core i7-1355U 8GB RAM DDR4 512 GB SSD 15.6" 120 HRZ FULLHD W11PRO TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR + OKATECH Ç Satıcı: Sner Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 34999.00
Vostro 3530 Intel Core İ7-1355U 8Gb Ram Ddr4 512 Gb Ssd 15.6" 120 Hrz Fullhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar + Okatech Çanta N1601pvnb3530uokatech1
Satıcı: Rainpro Teknoloji
36.862,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 36862.10
VOSTRO 3530 Intel Core i7-1355U 8GB RAM DDR4 512 GB SSD 15.6" 120 HRZ FULLHD W11PRO TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR + OKATECH ÇANTA N1601PVNB3530UOKATECH1 Satıcı: Rainpro Teknoloji
37.441,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 37441.03
Dell Vostro 3530 N1601PVNB3530UOKATECH1 i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: alisverisdunyasicen
43.803,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 43803.06
VOSTRO 3530 Intel Core i7-1355U 8GB RAM DDR4 512 GB SSD 15.6" 120 HRZ FULLHD W11PRO TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR + OKATECH Ç Satıcı: Alışverisdünyasi-center
44.269,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 44269.05
VOSTRO 3530 Intel Core i7-1355U 8GB RAM DDR4 512 GB SSD 15.6" 120 HRZ FULLHD W11PRO TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR + OKATECH ÇANTA N1601PVNB3530UOKATECH1 Satıcı: ALİSVERİSDUNYASİ-CENTER
45.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 45099.00
Dell Vostro 3530 Intel Core I7-1355U 8gb Ram Ddr4 512 GB SSD 15.6" 120 Hrz Fullhd W11PRO Taşınabilir Bilgisayar + Okatech Çanta N1601PVNB3530UOKATECH1 - 8 GB
Satıcı: Alışverişdünyası-Center | 1 yorum
45.201,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
8 45201.03
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK