Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530EMEA01 Laptop Fiyatları

Dell Vostro 3530 Intel Core İ7-1355U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" 120Hz Ubuntu N1605pvnb3530emea01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM SANAL

37.247,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 37247.20
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 8gb 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu N1605PVNB3530EMEA01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUMSANAL

37.533,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 37533.56
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 8gb 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu N1605PVNB3530EMEA01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM

38.387,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 38387.40
Dell Vostro 3530 Intel Core İ7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" 120Hz Ubuntu N1605pvnb3530emea01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM SANAL

38.741,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 38741.90
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 8gb 1tb SSD 15.6" 120Hz Ubuntu N1605PVNB3530EMEA01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUMSANAL

40.244,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 40244.65
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 8gb 1tb SSD 15.6" 120Hz Ubuntu N1605PVNB3530EMEA01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM

41.160,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 41160.16
Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530EMEA01 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: azomik

41.701,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 41701.53
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 8gb 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu N1605PVNB3530EMEA01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: elimar

42.960,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 42960.30
Dell Vostro 3530 Intel Core i7-1355U 8gb 512GB SSD 15.6" 120Hz Windows 11 Home N1605PVNB3530EMEA01 Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Kuantum

43.650,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 43650.78

Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530EMEA01 Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530EMEA01 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530EMEA01 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Power Delivery USB 3.2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Vostro 3530 N1605PVNB3530EMEA01 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.